Цена на чеснок в Украине

Середня ціна на часник в Україні 2017р-2019р

Ціна на часник в Україні

——————————————-
Чому в Україні мало часника?! — насправді його немало, його багато. Кожне українське село продукує в середньому 1000 кг цієї культури — сіл (разом із селещами) в Україні біля 30 тис. що утворює часникову масу обємом 30 000 тонн (тонн Ка-а-рл….) це без врахування спеціалізованих часникових господарств котрі подвоюють це число.
— І скажіть тепер, що в Україні мало часника!!!
але куди він дівається? чому ми його небачимо? чому торгові мережі скаржаться на дифіцит українського часника?
— Причина проста! — посередники-перекупи, чорні імпортери (завалюють ринок низькоякісним близкосхідним часником), а головне відсутність системи що могла обєднати виробника (фермера що виростив часник/хоче його продати) та покупця як оптового так і роздрібного.
В останні роки через надмірне заниження цін, при покупці у населення часнику перекупниками та чорними імпортерами, що завалюють ринок низькоякісною продукцією — виникла ситуація коли фермер просто відмовляється:
продавати свою продукцію за копійки, та і навіть є випадки що втрачається сенс збирати урожай (так як це великі витрати на оплату праці та техніки) і от таким чином 30000 тонн котрі в перспективі мали вийти на ринок — тануть, зменшуються, створюється дефіцит сировини, що у наслідку кожні 3-4 роки виливається у значне здорощання.
— І тепер чи ненайголовніше запитання: — Хто від цього виграє?? Кінцевий споживач? — ні! Фермер ? — так прибуток є, але в наступні 2-3 роки залишається зі збитками, то недуже то і тішить такий прибуток. А відповідь  — це перекупи.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Posted in Без рубрики.
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии