покращення сортових ознак часника

Експеременти: покращення сортових ознак часника

— так виглядає один із етапів покращення сортових ознак часника *(фото допису)
Щорічно закладаємо до ста часникових гнізд в різних умовах (ґрунт, заболоченість, орієнтування пагорбів до сонця). «Праці багато», але результат вартий старань. Через кілька років (3-4) отримуємо перед посівний матеріал часника з потрібними нам ознаками.Такі експеременти імітують ріст та розмноження часника у диких степових умовах. Через кілька сезонів внаслідок конкуренції залишаються рослини часника, що набули стійкості, «так би мовити — виживає тільки сильніший». Далі відбираємо найбільші цибулини (зазвичай будучи дикорослим, валикою головкою часника є «фракція 3_4», часто зустрічаються однозубки розміром з грецький горіх). Рівень відбору получається десь 2-3 рослини з десяти гнізд. В цілому в мене щорічно назбирується до 5 кг посівного матеріалу зі спільними ознаками.

Дана методика покращення сортових ознак часника не є якоюсь особливою. Все це елементи масового та клонового добору, що використовуються рослинницькими науково-дослідними станціями. Різниця тільки в тому що, я провожу такі досліди на відкритих лугах.
— Ви запитаєте: -А що це тобі дало? Який результат ?
— Відповідь: — Часник «Синій Зимовий» — він показує найбільшу стійкість до погодніх умов та захворювань. Рівень сходів та виживання рослин до моменту збору 98%. (невраховуючи механічні пошкодження в процесі обробітку). Такий тип часника варто розглядати як варінт для масового вирощування. За правильного агротехнічного підходу можна добитись стандартного продукту фракції 5_6 (на відео 6_7). Великою перевагою є норма витрат посівного матеріалу, вона нижча ніж в інших сортах (тобто для посадки на одиниці площі, Вам знадобиться менше кг насіння).

Хочу зазначити такі експеременти є надзвичайно цікавими та результативними. Слід памятати — результат ми отримаємо не через рік чи два.
«Основа насінництва часника — добір здорових цибулин, повітряних цибулинок, спрямований на стале підтримання цінних ознак сортів та їх розмноження»

5 1 голос
Рейтинг статьи
Posted in Без рубрики.
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии