Купити сорт часника у Часникова Ферма

Ринок часника: — в кого купити? — який сорт обрати? — недомовки?

В кого купити часник?

Поставивши перед собою завдання — купити сорт часника, виникає багато запитань. Ринок в нашій державі великий та обширний на пропозиції часника та сортового різноманіття. Грубо можна виділити три категорії виробників як наслідок постачальників часникового насіння:
— гіганти галузі з посівнити полями 5 гектарів і більше (це обєми де працює техніка і людська праця задіяна мінімально).
— селянські (фермерські) господарства від 50 соток до 2 га ( в основному все ручна праця з незначною механізацією).
— присадибні ділянки розміром 5, 10, 30 соток (всі роботи вручну).
Між кожною категорією можна виділити ще по одній. Але це скоріше проміжні епапи росту господарства: з присадибного до  селянского, з селянского до гіганта. Також насіння часника можна знайти в магазинах рослин, супермаркетах, агромаркетах. Але нам цікаве першоджерело — той хто виростив. Ідеально якщо таке господарство самостійно займається реалізацією. Запитаєте чому? Відповідь — так ми можемо дізнатись всі особливості посадки, росту, збору, зберігання часника, що є безперечною перевагою.

І так, в кого купити насіння часника? Великого, чи невеликого фермерського господарства?

тут допоможе схема залежності — Як впливає масовість на якість.

Вплив масовості на якість насіння часника - Часникова ФермаТобто:
— мала присадибна ділянка і невелике фермерське господарство можуть запропонувати нам якісний часник.  Однак існує недолік — продукція наявна в обмеженій кількісті.
— гіганти часникової галузі, їх перевага заключається в масовості. Відповідно вони можуть забезпечить будь-який запит. Якість часнику по ГОСТу.
* Вибирати потрібно за власними потребами. Якщо завдання стоїть отримати якісний посадковий матеріал — його нам забезпечить Фермер. Якщо метою є промислове вирощування і необхідні великі обєми посівного матеріалу обираємо «гіганта».

— Який сорт часника обрати?

Офіційно зареєстрованими сортами часника — що визнаються як сорт в Україні, станом на даний момент (24.12.2019) є:
Унікат, Ірен, Лідія, Вайталіум, Знахар, Редаліум, Єловаліум, Любаша, Дукат, Прометей, Промінь, Софіївський, Лідер, Спас, Добродій, Мереф’янський білий, Дюшес.
— Крім них існує ще більше сортів які є зареєстрованими в інших державах або мають приналежність до СРСР:
Гулівер, Гермідор, Мессіодор, Мессідром, Термидор, Французький двоповерховий білий і синій, Рокамбось, Авіньйон, Геракл, Харківський фіолетовий, Мона, Грибовський 60, Грибовський 80, Грибовський Ювілейний, Сакський , Олексіївський, Вікторіо, Єленський, Сочинський, Комсомолець, Алькор, Дубровський, Тянь-Шанський 320, Скиф, Московський, Абрек, Орловський.

Їх усі навіть неперерахуєш.
— Існує часник котрий ніколи небув зареєстрований, однак має виражені сортові ознаки та переваги — їх народні назви:
Москаль, Козак та інші.
Наша ферма теж працює над своїм сортом часника називається «Синій Зимовий». За мету ставимо собі не реєстрації назви — нам це непотрібно. Створення сорту який буде гарний, родючий та корисний — це важливо))))).

Відповіддю і нашою рекомендацією на те який купити сорт часника:
— беріть той, що Вам сподобався)

Кілька слів про — недомовки!

На ринку, в магазинах, на інтернет ресурсах, оголошеннях  говорять\пишуть: мій часник найкращий, здоровий, лежкий, нічим нехворіє. А коли людина купує і садить збирає хворий, нележкий, страшний урожай. 
— Чому так відбувається?
Памятайте:
Здоровя часника це — здорове насіння, здоровий грунт в який садиться часник.
Гарний урожай — це гарний обробіток ділянки з часником (земля завжди як пух та без бурянів).
Лежкість часника — це умови в яких Ви сушете і потім зберігаєте часник, саме від них на 80% все залежить. Інші 20% це сортові особливості часника.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Posted in Без рубрики.
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии