Підсумки: Часниковий сезон 2020

Підсумки: Часниковий сезон 2020

  • Результати за сезон.
  • Посівна. Завершення посадки
  • Нові сорти часнику (нові для нас)

Вітаю всіх хто цікавиться часником, цікавиться часником нашої ферми – ось і закінчився Часниковий Сезон 2020 Підсумки. Без перерви на відпочинок розпочалась посівна 2021. Сьогодні друге грудня з посівом успішно справились. Для мене, в цілому для нас часниководів це час коли можна трішки зупинитись, перевести подих та набратись сил для весняних робіт. Гарний період для пошуку нових методів вирощування, сортів часнику, знайомство зі статтями. Доречі з часів СРСР залишилось багато літератури та методичок, звітів про результати вирощування часнику окремих колгоспів та областей в цілому. Це гарна можливість використати чужий досвід документований на протязі десятків років. Підкріплений дослідами наукових закладів та дослідних станцій. Для мене така інформація на вагу золота. (Трішки є тут – це інформація з брошурки про часник початок 90х)

Коротко про сезон 2020.

В цілому успішний – вдалось зібрати гарний урожай. На весні було трішки морозно але в цілому погода сприяла на кожному з етапів росту.
Дякую природі за допомогу.
Також хочу подякувати кожному своєму клієнту що вибрали нас та замовили саме наш часник. Надіюсь що всі встигли посадити часник та бажаю всім гарного урожаю в наступному та слідуючих роках.

Посівна сезону 2021 (осінь 2020).

Ми як і минулі роки посів провели вручну. З ручною посадкою по ефективності не зрівняється ніяка механізація тут безспірно, але й трудозатрати неймовірні. Найбільшим плюсом такого підходу є ефективність на одиницю площі. Живий приклад – в 1 кв.м. рядним способом поміщається 27 – 29 рослини, стрічковим – 43-45. При цьому всі зубці чи однозубки рівномірно розподілені по відстані. (Пізніше в січні буде  відео на YouTube по ефективності ручної посадки із врахування втрат. Із врахуванням сортів що я вирощую, і способу рядний, стрічковий – буде інформативно. Часник любить економіку). Разом з тим все заплановане встигли посадити. Залишився запас часу на експеременти – замовили невелику кількість ранніх (дозрівання кінець травня\червень) та ярих різновидів. Результати по росту та урожаю будуть на сторінці INSTAGRAM та YouTube.

 Нові сорти часнику.

Скоріше не сорти а різновиди часнику так буде вірніше. До переліку, що ми вже маємо в  нашому каталозі часника після тестування будемо добавляти вище згаданий ранній та ярий. Ранній це «майський» дозрівання кінець травня початок червня. Тестуємо і по результатах запускаємо в масове вирощування. Ярий на фото нижче. Класичний білий ярий часник – ми частину висадили тепер осінню, частину залишили  на весняну посадку. Буде можливість наочно порівняти як кінцевий урожай так і якість росту.

Підсумки Часниковий Сезон 2020.
Хто вже зайнятий вирощування часнику чи тільки планує долучитись хочу побажати витримки, сил для праці та гарного урожаю.

Бережіть здоров’я. Бережіть своїх близьких та себе.

© 2020 Часникова Ферма
chesnok.co.ua
Фото в Instagram
Відео в YouTube

Підсумки: Часниковий сезон 2020

0 0 голосів
Рейтинг статті
Posted in Вирощування Часника, Посадка Часника.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі