Урожайність сортів часника насіння

Урожайність сортів часника, насіння

Порівняння сортів часника, що вирощуємо ми. Урожайність сортів часника, насіння. Норми витрат насіння для кожного сорту.

Вирощуючи часник кожен з нас приходить до пошуку способів підвищення урожайності. Як це зробити? – Напевне найперше що здається вірним це внести більше добрив, органічних чи мінеральних. Роздумуючи ніби і вірно, але тільки частково! Поясню:

Першочерговий вплив на урожайність часника мають:
– обрані сорти що ми вирощуємо.
– схема посадки часника.
Тобто, під першочерговим впливом розуміються дії, що збільшують сукупну кількість рослин на нашій площі та їх ефективну здатність до росту. Добрива, полив, культивація міжрядь це вже другочергові дії які впливають на кількісні та якісні характеристики кожної окремої рослини.

Як сорт часника впливає на об’єм урожаю?

Кожен різновид часника має свої особливості з різним відношенням ваги кінцевого урожаю до ваги витраченого насіння. В одного сорту з кілограма насіння дозріває 7 кг сухого урожаю в іншого тільки 3 кг. Причиною є різна кількість зубців в головці, здатність до росту та нарощування плодового тіла. Різна ефективність засвоєння поживних речовин в тому числі з добрив. В таблиці нижче наведені результати з наших експериментів. (Урожайність сорту співвідношення ваги насіння до ваги урожаю).

Вплив схеми посадки на кінцеву вагу урожаю.

Тут простіше, чим більшу кількість рослин ми вмістили в кожен квадратний метр чи сотку, тим краще. Але слід пам’ятати, є і межа загущення. Нам потрібно культивувати міжряддя, обривати стрілку, вносити добрива. Витримуємо ту ширину міжрядь, що дозволить нам зробити всі роботи з мінімальним травмуванням листового апарату часника. Нижче в таблиці приклади витрат насіння та урожайності з різними схемами посадки.
*Відступи між зубцями 8-10 см. в залежності від сорту та їх розміру.

Вирощування часника це боротьба за кожен грам ваги. Більша якість робіт на всіх етапах та виключення з процесу згубних факторів, що уповільнюють ріст дадуть нам 10-20 грам на кожній рослині. Приклад 1 га це 140 тис. шт. множимо їх на 10 грам, маємо плюс 1400 кг до урожаю. А можна і більше, тільки більше старання та самовіддачі.

© 2021 Часникова Ферма
chesnok.co.ua
Фото в Instagram
Відео в YouTube

Урожайність сортів часника насіння

Урожайність сортів часника, насіння. Часникова Ферма 096 096 42 332

5 2 голосів
Рейтинг статті
Posted in Без рубрики.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі