Товарний чи насінневий часник

Товарний чи насінневий часник. Різниця?

Товарний чи насінневий часник. Є різниця???

Нераз ті з нас хто продає часник чули від свої клієнтів запитання: – А який це у Вас товарний чи насінневий? Або купуючи часник на посадку людина починає шукати тільки там де пише насінневий.  Те що є на базарах чи оголошеннях без приставки насінневий вважає тільки товарним і що з нього «діла небуде».

Товарний часник.

Отже, яка ж різниця? Поясню, наш український часник не буває по справжньому товарним, ніхто не займається його товарною підготовкою.

Товарна підготовка технологічно складний процес і затратний. Це фунгіцидні промивки, спеціальна обрізка корінців, просушка в контрольованому середовищі, теромо, газові обробки для припинення вегетації та унеможливлення проникнення мікрофлори та фауни. Все це робиться для продовження терміну зберігання. Далі часник може пролежати в очікуванні кінцевого споживача без втрати вигляду та маси плодового тіла і пів року і рік. Це відповідна інфраструктура, технологи. Цього в нас немає чи ніхто не хоче робити. Тут ми не беремо до уваги схеми посередницького скупу та відправки в холодильники на південь. Мені здається тут не переймаються якістю підготовки часнику до зберігання, скоріше ціною закупу та кількістю.

Товарним є часник з Китаю, його ми купуємо в супермаркетах і магазинах, часник з Єгипту, Туреччини котрий в травні на початку червня лежить на полицях з бірочками «Молодий часник».

Вирощений часник в Україні є одночасно наполовину товарним та насіннєвим.
Напівтоварний – так тому, що час зберігання наших озимих сортів півроку, до весни. Хоча технологічно можна зробити як і з китайським. Тут і однозначний плюс такої напівтоварності – в нас вища екологічність продукту і смак. Насіннєвим він є точно, можна сказати стовідсотково. Який наш часник «непосади», він обов’язково проросте. Ось запитання чи проросте китайський? – Ні, технологія дозволяє зберігати, але і повністю пригнічує зародки в зубцях. Сам Китай незацікавлений у поширенні свого насіння. Тому він тільки для кулінарних або переробних потреб.

З товарним розібрались, тепер про  насінневий часник.

Будучи молодим господарем, господинею хочеться в себе на столі свого часника – свіжого, чистого, екологічного. І де взяти насіння в родичів, в батьків, бабусі? Це той часник, що заставляли нас їсти в дитинстві, це напевно найкраще насіння зі спогадами. Відступаючи від лірики, то насіння воно скрізь на базарі, в насінневих магазинах, в газетах, в оголошеннях. Нас часниководів є багато))).
— Знайшли гарне насіння в бабусі на базарі – беріть. Посадите, попрацюєте біля нього він виросте такий самий.
— Можна придбати у колекціонерів сортів, господарств що спеціалізуються на часнику. – Це такі як я, як моє господарство. Крім хорошого часника на розведення отримаєте досвід вирощування, пораду за потреби.
— Надійним джерелом насіння є автори сортів часнику, для прикладу Любаша від І. Захаренка чи Дюшес в «Чистого Продукта». Це гарні спеціалісти, які про часник точно знають більше за нас з вами.

Дякую за увагу, всім гарних урожаїв та смачних страв з часничком.

© 2021 Часникова Ферма
chesnok.co.ua
Фото в Instagram
Відео в YouTube

5 1 голос
Рейтинг статьи
Posted in Без рубрики.
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии