ціна на часник в 2021 році

Ціна на часник в 2021 році

Що чекати в цьому сезоні, якою буде ціна на часник в 2021 році? Питання ціни завжди на слуху в тих хоче зайнятись вирощуванням, чи вже має площі та очікує гарної ціни.

Для початківця часниководство ця справа виглядає  як лотерея: один рік часник по 35, другий – 22, а на третій коли вже відмовився або зменшив площі, ціна росте і кілограм коштує 110 грн. Але це не так, це не лотерея, тут важливі стабільність в площах та вміння використовувати набутий досвід. А досвід неодмінно буде, з року в рік ми дізнаємось щось нове. Покращуємо наш урожай, в кількості на одиницю площі так і в якості – це вигляд, колір, гострота. Гарний часник завжди буде мати хорошу ціну, незалежно від щорічних цінових коливань

В останні роки з’явилась потреба в хорошому часниці.

Чому так і що це таке? – часник є часник. Ні, виявляється він різний. Виділяємо:

  • імпортований часник. Це китай різної якості – в нас це найдешевший варіант, єгипетський – молодий часник у квітні травні на полицях супермаркетів, турецький – з’являється у травні, червні в супермаркетах.
  • український часник що скуповується оптовикоми. Перемішаний по сортах та з неоднорідною якістю.
  • «часник базарний». Тут по різному може бути сортовий, може бути перемішаний. Залежить від господара товару.
  • Часник від спеціалізованих господарств, зайнятих вирощуванням культури. Це найкращий варіант до покупки хорошого часника. Часникове господарство будучи виробником – може забезпечити різну якість та потребу. Це може бути дешева якісна сировина для харчових потреб, так і високоякісні зразки для розмноження, ведення насінництва.

От і виходить для вжитку, для кулінарії це один часник зі своєю ціною котра коливається від 15 до 40 в літньо-осінній час. Для насінневих потреб це той же часник тільки з додавання списку вимог. А це і сортова чистота, здоровий вигляд та інші нюанси насінництва.

Якісний часник завжди буде в ціні, незалежно від щорічних цінових коливань – в цьому році ймовірніше тенденція росту збережеться і ціна буде вищою за минулий рік. А от продукція для харчових потреб скоріше за все подешевіє. Причин цьому кілька, відновлення після пандемії постачань китайського часника , імпорту в цілому та збільшення посівних площ в Україні.

Час покаже що буде, сезон на старті, часник тільки починає рости. Без урожаю не може бути ціни, а щоб його зібрати потрібно попрацювати та сприяння погоди.

Давайте вирощувати гарний часник.
На хорошу, гарну продукцію завжди є попит, незалежно від ціни.

Отож що чекаємо в цьому році? Якою ціна на часник в 2021 році?

Цей допис є власною думкою та не претендує на роль експертної. Дослухатись чи ні — це Ваше рішення!

Часникова Ферма
www.chesnok.co.ua
05.03.2021

Ціна на часник в 2021 році.

ціна на часник в 2021 році

Товарна часникова маса. Стандартний часник.

ціна на часник в 2021 році

Часник вищої якості.

4 3 голоса
Рейтинг статьи
Posted in Без рубрики.
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии