замовити Часник сорт Дюшес, Часникова Ферма, 0969642332,

Часник сорт “Дюшес”

Озимий. Стрілкуючий.
походження: Інститут овочівництва і баштанництва УААН
вегетаційний період: 85-100 днів, в прикарпатті до 130 днів та характерезує себе як пізньостиглий
колір: Фіолетовий з бузковими смугами.
вага:  40-90 грам у сухому стані.
практична урожайність:
стандарт 1 до 6,4± / інтенсив 1 до 7,5± (для насіння використовуєм Ф_4 та частково Ф_5 )
як рахувалась урожайність

замовити

назад до Каталогу

Дюшес.

Заявник – Інститут овочівництва і баштанництва УААН. Тривалість вегетаційного періоду від появи сходів до настання повної товарної стиглості становить 130 днів.
Листки світло-зелені, пониклі, завдовжки 47 – 48 см і завширшки 2,2 – 2,5 см. На одній рослині формується 8 – 10 листків. Цибулини мають округло плескату форму, та вкриті 4-5-ма сухими плівчастими лусками білого кольору з бузковими смугами вздовж судин. Маса цибулини 40 – 90 грам, зустрічаються екземпляри до 130 грам, та складається з 4-7 вирівняних великих зубків, вкритих товстими світло-коричневими лусочками. М’якуш зубків світло-кремовий. Квітконосна стрілка 90-120 см, закінчується суцвіттям діаметром 3,0-4,5 см.

Про сорт, із практики вирощування.

Дюшес це гарний вибір як для дачної, присадибної ділянки так і для масового вирощування. Сорт характеризується як високоврожайний. Один кг насіння в зубцях дасть від 6,4 до 7,5 кг урожаю. Для посадки можна використовувати всі зубці, навіть з невеликих зубців виростають голівки по 50-60 грам. Середні та великі зубці дають голівки масою по 70-90 грам в середньому.

Особливості, що вигідно вирізняють сорт серед інших:
– висока урожайність
– морозостійкість
– високий рівень сходів
– посухостійкість
– однотипність голівок часнику, гарний товарний вигляд.

Із перерахованих характеристик варто виділити високий рівень сходів і як наслідок силу росту. Висаджені 100 зубців дадуть вам 100 цибулин в урожаї. Звісно може бути менше але імовірною причиною буде пошкодження росли в процесі міжрядної обробки ґрунту – просапка, міжрядна обробка і т. д.

Posted in .