Купити часник на посадку Любаша часникова ферма 0969642332

Часник сорт “Любаша”

Озимий. Стрілкуючий.
походження: Україна, Запоріжська область, 2008 рік.
вегетаційний період: 90-115 днів, в залежності від регіону вирощування
колір: білі луски з фіолетовими прожилками
вага:  масою 40-125 гр., цибулина округло-плеската.
головка містить 4-6 зубків
практична урожайність:
стандарт 1 до 4,5± / інтенсив 1 до 5,3±
як рахувалась урожайність

замовити

назад до Каталогу

——
Жовтень – це найкращий час для посадки озимих культур в тому числі часника. Який сорт обрати ?
– Хорошим вибором може стати Любаша!
Де купити часник на посадку Любаша?

——


Часник сорт Любаша

Сорт української селекції призначений для вирощування в кліматичних зонах Росії, Білорусі, України та Молдови. Він володіє рядом переваг:

1. Любаша рекордсмен за вмістом вітаміну С та інших корисних речовин. В ньому містяться білки, ефірні масла, амінокислоти, селен і алліцин.
2. Часник відмінно переносить посуху.
3. Висока врожайність.
4. Морозостійкість.
5. Стійкий до захворювань, грибків.
6. Рідко уражається шкідниками.
7. Невимогливий до якості грунту.

звідки взявся сорт Любаша

——————————————————————————-

Сорт часнику Любаша був знайдений Захаренко Іваном Івановичем на пустельному полі в місті Молочанськ Запорізької області, де років двадцять ніхто нічого не вирощував. Головки часнику виявилися великими, красивими, а на смак – як перець чилі. Кілька головок дикого часнику Іван Іванович залишив для підготовки насіннєвого матеріалу, а навесні несподівано виявив, що вони за зиму ніяк не змінилися – немов тільки з грядки. Ці дві цибулини і дали старт новому сорту часнику – Любаша

Внесений до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні в 2008 році.

——————————————————————————-

Характерні ознаки

• Часник сорту Любаша у висоту досягає 1-1,5 метрів. Листя щільні, довжиною близько 50 см і шириною до 2,5 см Покриті невеликим восковим нальотом. Володіють приємним смаком з легкою гостротою. Завдяки цьому їх часто використовують при приготуванні салатів.
• Вага головки коливається в межах від 40 до 125 грам. див. Відео. У кожній з них міститься по 4-7 зубчиків. Зубчики покритий білою оболонкою з легким рожевим відтінком. Зовнішні лусочки пофарбовані в білий колір з фіолетовими прожилками.
• Важлива характеристика сорту – чудовий смак. Він відрізняється приємною гостротою. Любаша має стійкий часниковий аромат. Підходить для приготування страв та заготовки консервів на зиму.
• Такий озимий часник прекрасно зберігається. Плоди не псуються протягом 11 місяців. При цьому в них зберігаються всі вітаміни та мікроелементи.

Час посадки і норма висіву

Для отримання хорошого врожаю часнику необхідно дотримуватися терміни посадки. Садити Любашу потрібно в період з кінця жовтня по середину листопада. Слідкуйте за погодними умовами. Вловіть момент за 3-4 тижні до перших заморозків на грунті. Інакше часнику не вистачить часу звикнути до умов, і він загине. Запізніла посадка негативно позначається і на стійкості рослини до хвороб.
Любаша відрізняється високою врожайністю. Один гектар приносить до 15 тонн часнику за умови поливу та правильної агротехніки.
Норми висіву будуть залежати від фракції. В середньому на 1 Га знадобиться близько 1,5 тонни посівного матеріалу.

Правила посадки

Технологія вирощування часнику вкрай проста. У першу чергу визначитеся з вибором місця під посадку. Садити часник не можна в тих місцях, де навесні накопичується велика кількість води. На височинах Любаша буде замой вимерзати через нестачу снігу. Віддайте перевагу рівним добре освітленим ділянкам. При недоліку світла головки буде виходити дрібними, їх смак буде неяскравим. Добрими попередниками стануть капуста, гарбуз, бобові і зеленні культури.

Грунт перед посадкою необхідно перекопати на глибину не менше 30 див. Намагайтеся видалити всі великі камені, бур’яни та інші сторонні предмети, які можуть перешкодити зростанню рослини. Прорихліть  та розрівняйте грунт. Внесіть добрива. Використовуйте калій і фосфор. Хороший результат дає внесення коров’яку або кінського гною.
Посадковий матеріал продезінфікуйте. Для цього потримайте його півгодини в слабкому розчині марганцівки або інших спеціалізованих засобах.

 

Способи розмноження часника сорт Любаша:

 • Бульбочки. Вони утворюються в стрілкою. Насіння часнику в вигляді воздушки сорти Любаша перед посадкою відкалібруйте за розміром. Сіяти їх краще за допомогою спеціальних пристосувань — сівалок. На маленькій ділянці робити це можна руками.
 • Однозубка. Так називають посадковий матеріал, отриманий через рік після висадки бульбочок. Їх можна залишити на тому ж місці. Якщо ви їх попередньо викопували, то перед посадкою не забудьте потримати їх у слабкому розчині марганцівки.
 • Зрілі зубки. Якщо постійно розмножувати часник таким методом, то з часом його сортові властивості будуть вироджуватися.
  Повітряні насіння часнику сорту Любаша закладають в грунт на відстані 10 см один від одного. Між рядами намагайтеся витримати відстань близько 35-40 см. Так розлогі листя рослин не будуть заважати один одному.
  Аналогічні секрети вирощування поширюються і на зубки. Заглиблюйте їх у ґрунт на 5 см. Так можна бути впевненим, що часник не вимерзне навіть в сувору зиму.
  Після посіву замульчуйте грунт торфом, хвоєю, опалим листям або соломою. Товщина мульчуючого шару повинна становити не менше 3 см. Якщо взимку буде мало снігу, то таке покриття допоможе врятувати врожай від заморозків.
  – Купити часник на посадку Любаша Ви можете в нашої ферми))

 

Догляд і збір урожаю

Насіння часнику сорту Любаша зимують добре. Після того як сніг повністю зійшов, мульчуючий шар зніміть. Грунт повиннен якомога краще прогрітися на сонці. Після того, як паростки зміцніють, прорихліть землю.
Якщо літо видасться посушливим, то для одержання гарного врожаю, доведеться періодично поливати часник.
Період дозрівання припадає на середину літа. У червні на рослині утворюються стрілки. Після того як вони досягнуть в довжину 10 см, їх відщипують.

У середині липня приступайте до збору врожаю. За два тижні до цього полив потрібно припинити. Обережно викопуйте головки і струшуйте з них залишки грунту. Зібраний урожай просушіть в темному провітрюваному місці. Після цього заберіть його на постійне місце зберігання.

—————————
У вирощуванні часника дотримуйтесь простих рекомендацій, і Ви отримаєте багатий урожай.

—————————

замовити

назад до Каталогу

Posted in .