Купити часник на посадку сорт Синій Зимовий, Часникова Ферма, 0969642332

Часник сорт “Синій Зимовий”

Озимий. Стрілкуючий.
походження: Україна
вегетаційний період: 90-105 днів
колір: фіолетово смугастий з кремовим та ліловим чергуванням
вага:  40-80 грам у сухому стані.

практична урожайність:
стандарт 1 до 8± / інтенсив 1 до 8,6±
приклад як рахувалась урожайність

Найбільш стійкий сорт часника до погодніх умов та захворювань. Рівень сходів та виживання рослин до моменту збору 98%

замовити

назад до Каталогу

| Замовити часник на посадку сорт Синій Зимовий096 96 42 332. |


Осінь – для когось це завершення робіт на землі, та настання очікуваного відпочинку).
Для часниководів осінь це початок всіх робіт – початок часникового сезону.

– Який сорт часника обрати ? Який купити часник на посадку?
———

Серед нинішнього різноманіття різновидів часнику важко розібратись. Є українські сорти, європейські, інших країн, є сорти покращені фермами. Всі вони мають свої особливості. Для нас з Вами таке різноманіття дає велику перевагу. Можливість підібрати різновид або сорт часника, що ростиме на нашій землі найкраще.

 

Часник «Синій Зимовий» нашої ферми – це класичний озимий часник, фіолетово-смугастого забарвлення зі стабільною урожайністю.

Купити часник на посадку Синій Зимовий Часникова Ферма 0969642332

 | купити часник на посадку Синій Зимовий – 096 96 42 332 |

З моменту посадки до збору він демонструє стійкість, високий опір до кліматичних умов та хвороб притаманних часнику. За використання штучного поливу та внесення добрив формує головки типової форми. Таким чином часник «Синій Зимовий» дає нам можливість зібрати стандартизований однотипний урожай.
Отже ми отримуємо невибагливий часник для вирощування вдома та хороший варіант для великих площ землі.

Далі детальніше по кожному з основних етапів вирощування часника.

Відбір насіння та посадка.

Якість урожаю часник Синій Зимовий на пряму залежить від насіння, що ми обрали.
Найкращим варіантом по ефективності буде посадка зубчиками.
Кращим, по кількісним показникам часника, тобто розмір-вага головок буде однозубка.

Купити часник на посадку Синій Зимовий Часникова Ферма 0969642332

Посадка зубчиками.

Готуючи до посіву часник Синій Зимовий, ми помітимо тенденцію – з одної головки часнику получається 6-8 шт. зубчиків придатних до посадки, всього їх у головці налічується 9-12 шт. Порівнюючи з іншими моїми сортами в яких кількість зубчиків всього 4-7 шт. з них на посадку 3-4 шт.

| Робимо висновок, при одинаковій вазі посівного матеріалу |
|ми отримуємо більшу кількість рослин, майже у два рази |
| як наслідок отримуємо більшу вагу урожаю |

Правило якому потрібно слідувати при посадці часник Синій Зимовий та і в принципі інших сортів – відбираємо великі зубчики типової форми, без ознак пошкодження. Лусочка може бути знята – нестрашно, але тіло зубочка має бути ціле. Проводячи такий відбір ми закладаємо основу для отримання стандартизованого за розміром головок Ф 5_6 (з поливом більше) та рентабельного (окупного) урожаю часника.

Посадка однозубкою.

Результативний по вазі урожаю, але складний та затратний по часу метод вирощування. Однозубка часник Синій Зимовий вирощується по аналогії інших сортів часника. Ускладненням є розмір потрянних цибулинок (воздушки) – нагадує по формі пшеницю тільки у два рази менше. Таке насіння в перший рік дає сівок діаметром 7-9 мм. Посадка сівка і збір її у другому році – це повноцінні однозубки розміром 2-3 см. у діаметрі.

| Особливість однозубки часник Синій Зимовий – нетипова форма. Овал витягнутий від стебла до корінця |

Використання крупної однозубки як садивного матеріалу дає урожай розміром Ф 6+ зрідка попадається менший. Такий хороший показник мотивує кожного. Але ньюансом є саме час необхідний на отримання великих однозубок. Якщо ви всеж вирішили вирощувати з однозубки в перші роки краще придбати її у ферм що спеціалізуються на цьому. Так ви отримаєте однозубку та знання (найважливіше досвід) для подальших самостійних експерементів.
Схему посадки можна використовувати щільнішу у порівнянні з іншими сортами. Для прикладу – зазвичай в нас ширина міжряддь 35-40 см. Але часник Синій Зимовий садимо із шириною міжряддь 30 см. При цьому різниці у розмірах головок в загальній масі: що на 35-40 см., що на 30 см., – небуло.

Коли садити часник Синій Зимовий?

Часник Синій Зимовий відноситься до ранньостиглих сортів, відповідно посадку по ньому відтягуємо до останнього. В моїй смузі оптимальним є 5-10 листопада, однак враховуємо час настання стійких заморозків. Цьому різновиду часника потрібно 6-8 днів на вкорінення та перехід в очікування весни (менше у порівнянні з іншими сортами часника).

Догляд в процесі росту.

Дії котрі потрібно виконати аналогічні іншим сортам часника – все зводиться до вчасної культивації, обривання стрілки. Першу культивацію слід провести за першої можливості як тільки ґрунт просохне від сходження снігу та проростуть всі зубчики. Часник Синій Зимовий є дуже живучим та стійким тому пропусків через вимерзання не буде. Обривання стрілки за звичайних погодних умов припаде на 13-16 травня (дещо раніше за інших, для прикладу Дюшес, Грибовський Ювілейний стрілку випускає 2-5 червня). Після стрілкування одразу проведіть повторну культивацію. В цей час він переходить в фазу формування головки. Так ми полегшимо доставку вологи до кореневої системи.

18-21 червня Ви помітите десь-недесь що стебло часника на рівні 3 4 листа зігнеться та ляже, до 25-28 червня такими будуть приблизно 30% рослин. Загальний колір ділянки з часником зміниться з темно зеленого на більш світлий (і у такому стані він може залишитись до 10-15 липня, далі стебло почне жовтіти). Непотрібно чекати жовтіння, збір урожаю потрібно проводити 28-30 червня, або раніше. Часник Вас повідомить)))).

| Замовити часник на посадку сорт Синій Зимовий096 96 42 332. |

Зі свого спостереження.

Часник Синій Зимовий це невибагливий, стійкий різновид до погодних умов та захворювань. Рівень сходів та виживання рослин до моменту збору 98%. (Невраховуючи механічні пошкодження в процесі обробки ґрунту).
Можна розглядати як варіант для масового вирощування – за правильного агротехнічного підходу можна добитись стандартного продукту фракції 5_6. Норма витрат посівного матеріалу нижча ніж в інших сортах. (Тобто для посадки заданої площі Вам знадобиться менше кг насіння)
Ознаками можна вважати невисоке стебло 1-1.1м, вузьке темно-зелене забарвлення листя, аж до моменту дозрівання. Колір починає мінятись на світло зелений та частина рослин починають згинатись (вилягати) вище 4 листка, що сигналізує про початок збору.

замовити

назад до Каталогу

Posted in .